półka riva 120 biały / dąb harbor
Nr kat. 100616488
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| System meblowy: | Riva |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb harbor |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 25 cm |
| Głębokość: | 23.6 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| System meblowy: | Riva |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb harbor |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 25 cm |
| Głębokość: | 23.6 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
półka riva 120 biały / dąb harbor
Nr kat. 100616488
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





