półka porti 35 dąb czekoladowy
Nr kat. 100512142
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| System meblowy: | Porti - dąb czekoladowy |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb czekoladowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Drewno lite |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 23 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor frontu: | Dąb czekoladowy / czarny połys |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb czekoladowy |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| System meblowy: | Porti - dąb czekoladowy |
| Kolor: | Drewniane ciemne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta fornirowana |
| Kolor blatu: | Dąb czekoladowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Drewno lite |
| Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 23 cm |
| Głębokość: | 25 cm |
| Kolor frontu: | Dąb czekoladowy / czarny połys |
| Materiał korpusu: | Płyta fornirowana |
| Kolor korpusu: | Dąb czekoladowy |
| Oświetlenie: | Opcjonalne |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
półka porti 35 dąb czekoladowy
Nr kat. 100512142
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




