półka ovo dąb pradawny / ciemny beton
Nr kat. 100597039
opis produktu
Półka Ovo dąb pradawny / ciemny beton to propozycja, która wyróżnia się surową formą, a także ciepłą kolorystyką powierzchni. Prezentowany model cechuje odcień oraz struktura imitująca powierzchnię dębu pradawnego, która nawiązuje do stylu rustykalnego. Oryginalny akcent stanowi betonowa struktura utrzymana w ciemnym odcieniu szarości – charakterystycznym dla estetyki loft. Półka do salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, a także sypialni wykonana została z płyty laminowanej. Łatwa w pielęgnacji powierzchnia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nie ulega zarysowaniom, odkształceniom ani odbarwieniom. Wymiary powyższej półki Ovo sięgają 130 cm szerokości, 15 cm wysokości oraz 20 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb pradawny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kolor frontu: | Dąb pradawny / beton |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb pradawny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Półka Ovo dąb pradawny / ciemny beton to propozycja, która wyróżnia się surową formą, a także ciepłą kolorystyką powierzchni. Prezentowany model cechuje odcień oraz struktura imitująca powierzchnię dębu pradawnego, która nawiązuje do stylu rustykalnego. Oryginalny akcent stanowi betonowa struktura utrzymana w ciemnym odcieniu szarości – charakterystycznym dla estetyki loft. Półka do salonu, jadalni, gabinetu, przedpokoju, a także sypialni wykonana została z płyty laminowanej. Łatwa w pielęgnacji powierzchnia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nie ulega zarysowaniom, odkształceniom ani odbarwieniom. Wymiary powyższej półki Ovo sięgają 130 cm szerokości, 15 cm wysokości oraz 20 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb pradawny |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 130 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Kolor frontu: | Dąb pradawny / beton |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb pradawny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
półka ovo dąb pradawny / ciemny beton
Nr kat. 100597039
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





