półka milton ml10 dąb cremona torro / szary mat
Nr kat. 100560161
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| System meblowy: | Milton |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb cremona torro |
| Kolor stelażu: | Dąb cremona torro |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 138 cm |
| Wysokość: | 46.5 cm |
| Głębokość: | 23 cm |
| Kolor frontu: | Szary mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona torro |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| System meblowy: | Milton |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Dąb cremona torro |
| Kolor stelażu: | Dąb cremona torro |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 138 cm |
| Wysokość: | 46.5 cm |
| Głębokość: | 23 cm |
| Kolor frontu: | Szary mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona torro |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
półka milton ml10 dąb cremona torro / szary mat
Nr kat. 100560161
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





