półka mati mi11 dąb cremona cotta
Nr kat. 100508536
opis produktu
Półka Mati Mi11 dąb Cremona Cotta to model, którego minimalistyczna forma oraz jasna kolorystyka doskonale odnajdzie się w aranżacjach skandynawskich, nowoczesnych, japandi oraz eklektycznych. Prezentowany model charakteryzuje kremowy odcień oraz wzór usłojenia, który perfekcyjnie odzwierciedla strukturę dębu Cremona Cotta. Półka wykonana została z płyty laminowanej, dzięki czemu jest łatwa w pielęgnacji, jak również odporna na zarysowania, odkształcenia, odbarwienia oraz pozostałe czynniki mechaniczne. Jej wymiary sięgają 105 cm szerokości, 22 cm wysokości oraz 23/5 cm głębokości. Powyższy model doskonale sprawdzi się w formie półki na książki, fotografie, pamiątki bądź dekoracje, urozmaicając aranżację, a także wnosząc do wnętrza indywidualny styl.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| System meblowy: | Mati |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 105 cm |
| Wysokość: | 22 cm |
| Głębokość: | 23.5 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona cotta |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Półka Mati Mi11 dąb Cremona Cotta to model, którego minimalistyczna forma oraz jasna kolorystyka doskonale odnajdzie się w aranżacjach skandynawskich, nowoczesnych, japandi oraz eklektycznych. Prezentowany model charakteryzuje kremowy odcień oraz wzór usłojenia, który perfekcyjnie odzwierciedla strukturę dębu Cremona Cotta. Półka wykonana została z płyty laminowanej, dzięki czemu jest łatwa w pielęgnacji, jak również odporna na zarysowania, odkształcenia, odbarwienia oraz pozostałe czynniki mechaniczne. Jej wymiary sięgają 105 cm szerokości, 22 cm wysokości oraz 23/5 cm głębokości. Powyższy model doskonale sprawdzi się w formie półki na książki, fotografie, pamiątki bądź dekoracje, urozmaicając aranżację, a także wnosząc do wnętrza indywidualny styl.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| System meblowy: | Mati |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Liveo |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 105 cm |
| Wysokość: | 22 cm |
| Głębokość: | 23.5 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona cotta |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
LIVEO Meble Sp. z o.o. BORKI 5 36-130 RANIŻÓW POLSKA marcin.hopek@liveomeble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
półka mati mi11 dąb cremona cotta
Nr kat. 100508536
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











