półka linkastyles ls-10 indigo
Nr kat. 100577250
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 32 cm |
| Głębokość: | 18 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Indigo |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Kolor korpusu: | Indigo |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 32 cm |
| Głębokość: | 18 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Indigo |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 18 mm |
| Kolor korpusu: | Indigo |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
półka linkastyles ls-10 indigo
Nr kat. 100577250
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








