półka łazienkowa deante silia złoty szczotkowany adi_r511
Nr kat. 100440832
opis produktu
Półka ścienna Silia to niezbędny element każdej łazienki, który łączy funkcjonalność z elegancją. Solidna konstrukcja wykonana z trwałego mosiądzu zapewnia nie tylko długotrwałość, ale także niezawodność w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo, półka została zaprojektowana w taki sposób, aby wszystkie nieestetyczne elementy montażowe były perfekcyjnie ukryte, podkreślając jednocześnie czystość i estetykę tego produktu. Wykończenie półki w szczotkowanym złocie doskonale harmonizuje z armaturą o tym samym kolorze, tworząc spójną i stylową całość. Dzięki czemu Twoje wnętrze łazienki nabierze charakteru i klasy.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Wysokość: | 8.9 cm |
| Szerokość: | 43.6 cm |
| Symbol producenta: | ADI_R511 |
| Waga brutto: | 0.920 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Półka ścienna Silia to niezbędny element każdej łazienki, który łączy funkcjonalność z elegancją. Solidna konstrukcja wykonana z trwałego mosiądzu zapewnia nie tylko długotrwałość, ale także niezawodność w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo, półka została zaprojektowana w taki sposób, aby wszystkie nieestetyczne elementy montażowe były perfekcyjnie ukryte, podkreślając jednocześnie czystość i estetykę tego produktu. Wykończenie półki w szczotkowanym złocie doskonale harmonizuje z armaturą o tym samym kolorze, tworząc spójną i stylową całość. Dzięki czemu Twoje wnętrze łazienki nabierze charakteru i klasy.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Wysokość: | 8.9 cm |
| Szerokość: | 43.6 cm |
| Symbol producenta: | ADI_R511 |
| Waga brutto: | 0.920 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
półka łazienkowa deante silia złoty szczotkowany adi_r511
Nr kat. 100440832
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




