półka łazienkowa deante silia stalowy szczotkowany adi_f531
Nr kat. 100440843
opis produktu
Półka żeberkowa wyróżnia się przede wszystkim doskonałą jakością. Została wykonana z wytrzymałego mosiądzu i perfekcyjnie dopracowana w każdym detalu. Półka skutecznie maskuje nieestetyczne elementy montażowe, prezentując subtelny kształt. Jej wykończenie w stali szczotkowanej dodaje pomieszczeniu stylu i elegancji. Półka żeberkowa Silia to niezwykle praktyczny dodatek. Przemyślana konstrukcja pozwala na zastosowanie jej zarówno w łazience, jak i w przedpokoju. Bez problemu pomieści również czapki, szaliki i rękawiczki.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Wysokość: | 8.9 cm |
| Szerokość: | 61.6 cm |
| Symbol producenta: | ADI_F531 |
| Waga brutto: | 1.190 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Półka żeberkowa wyróżnia się przede wszystkim doskonałą jakością. Została wykonana z wytrzymałego mosiądzu i perfekcyjnie dopracowana w każdym detalu. Półka skutecznie maskuje nieestetyczne elementy montażowe, prezentując subtelny kształt. Jej wykończenie w stali szczotkowanej dodaje pomieszczeniu stylu i elegancji. Półka żeberkowa Silia to niezwykle praktyczny dodatek. Przemyślana konstrukcja pozwala na zastosowanie jej zarówno w łazience, jak i w przedpokoju. Bez problemu pomieści również czapki, szaliki i rękawiczki.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Kolekcja: | Silia |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Wysokość: | 8.9 cm |
| Szerokość: | 61.6 cm |
| Symbol producenta: | ADI_F531 |
| Waga brutto: | 1.190 kg |
| Informacje dodatkowe: | Wykończenie szczotkowane |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
półka łazienkowa deante silia stalowy szczotkowany adi_f531
Nr kat. 100440843
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




