półka indianapolis i-11 jesion ciemny
Nr kat. 100577171
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 32 cm |
| Głębokość: | 18 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Jesion ciemny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Jesion ciemny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| Dostawca: | Jarstol |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Cichy domyk: | Nie |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 32 cm |
| Głębokość: | 18 cm |
| Rodzaj obrzeża: | ABS |
| Kolor frontu: | Jesion ciemny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Jesion ciemny |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Meble Jarstol Sp. z o.o. Meble Jarstol Sp. z o.o. PERZÓW 104A 63-642 PERZÓW POLSKA patryk@jarstol.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
półka indianapolis i-11 jesion ciemny
Nr kat. 100577171
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








