półka denzel 100 dąb cremona / dąb lefkas
Nr kat. 100615819
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| System meblowy: | Denzel |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Głębokość: | 21.5 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| System meblowy: | Denzel |
| Kolor: | Drewniane naturalne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Mebel Bos |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Głębokość: | 21.5 cm |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb cremona |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Mebel Bos Sp. z o.o. CHMIELEK 204 14-260 ŁUKOWA POLSKA MEBELBOS@MEBELBOS.PL
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
półka denzel 100 dąb cremona / dąb lefkas
Nr kat. 100615819
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie








