półka arca 12 biel arktyczna
Nr kat. 100453230
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| System meblowy: | Arca |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biel arktyczna |
| Kolor stelażu: | Biel arktyczna |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 19.6 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biel arktyczna |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Półka |
|---|---|
| System meblowy: | Arca |
| Kolor: | Białe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Dolmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Biel arktyczna |
| Kolor stelażu: | Biel arktyczna |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 19.6 cm |
| Rodzaj obrzeża: | PCV |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Biel arktyczna |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
półka arca 12 biel arktyczna
Nr kat. 100453230
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



