pojemnik melvin okrągły czarny 0,85 l
Nr kat. 100364271
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Przechowywanie w kuchni |
|---|---|
| Dostawca: | Homla |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Szerokość: | 0 cm |
| Długość: | 0 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kolekcja: | BASIC |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Przechowywanie w kuchni |
|---|---|
| Dostawca: | Homla |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Szerokość: | 0 cm |
| Długość: | 0 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kolekcja: | BASIC |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
pojemnik melvin okrągły czarny 0,85 l
Nr kat. 100364271







