poduszka jess oliwki 43x43 cm zielona/biała
Nr kat. 100324206
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Poduszki i poszewki |
|---|---|
| Dostawca: | Domarex |
| Kolor: |
|
| Szerokość: | 43 cm |
| Długość: | 43 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | JESS |
| Wykończenie: | Gładkie |
| Wypełnienie: | poliester |
| Outlet: | Tak |
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE DOMAREX KOLOROWA 139 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA kontakt@domarex.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Poduszki i poszewki |
|---|---|
| Dostawca: | Domarex |
| Kolor: |
|
| Szerokość: | 43 cm |
| Długość: | 43 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | JESS |
| Wykończenie: | Gładkie |
| Wypełnienie: | poliester |
| Outlet: | Tak |
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE DOMAREX KOLOROWA 139 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA kontakt@domarex.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
poduszka jess oliwki 43x43 cm zielona/biała
Nr kat. 100324206
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



