poduszka ice crystals 40x40 cm czerwona
Nr kat. 100420444
opis produktu
PODUSZKA ICE CRYSTALS 40X40 CZE
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Poduszki i poszewki |
|---|---|
| Dostawca: | MISTRAL |
| Kolor: | Czerwony |
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Kolekcja: | ICE CRYSTALS |
| Wykończenie: | Świąteczne |
| Wypełnienie: | poliester |
| Outlet: | Tak |
Mistral Home KARREWEG 15 9810 NAZARETH BELGIUM info@mistralhome.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
PODUSZKA ICE CRYSTALS 40X40 CZE
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Poduszki i poszewki |
|---|---|
| Dostawca: | MISTRAL |
| Kolor: | Czerwony |
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Kolekcja: | ICE CRYSTALS |
| Wykończenie: | Świąteczne |
| Wypełnienie: | poliester |
| Outlet: | Tak |
Mistral Home KARREWEG 15 9810 NAZARETH BELGIUM info@mistralhome.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
poduszka ice crystals 40x40 cm czerwona
Nr kat. 100420444
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



