poduszka flannel santa stockings 40x40 zielony
Nr kat. 100591972
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Poduszki i poszewki |
|---|---|
| Dostawca: | MISTRAL |
| Kolor: | Zielony |
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Wykończenie: | Świąteczne |
| Wypełnienie: | poliester |
| Outlet: | Tak |
Mistral Home KARREWEG 15 9810 NAZARETH BELGIUM info@mistralhome.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Poduszki i poszewki |
|---|---|
| Dostawca: | MISTRAL |
| Kolor: | Zielony |
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Wykończenie: | Świąteczne |
| Wypełnienie: | poliester |
| Outlet: | Tak |
Mistral Home KARREWEG 15 9810 NAZARETH BELGIUM info@mistralhome.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
poduszka flannel santa stockings 40x40 zielony
Nr kat. 100591972
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




