poduszka candy cane 25x57 czerwono-biały
Nr kat. 100591979
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Poduszki i poszewki |
|---|---|
| Dostawca: | MISTRAL |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 25 cm |
| Długość: | 57 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Wykończenie: | Świąteczne |
| Wypełnienie: | poliester |
| Nowość: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Mistral Home KARREWEG 15 9810 NAZARETH BELGIUM info@mistralhome.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Poduszki i poszewki |
|---|---|
| Dostawca: | MISTRAL |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 25 cm |
| Długość: | 57 cm |
| Materiał wykonania: |
|
| Wykończenie: | Świąteczne |
| Wypełnienie: | poliester |
| Nowość: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Mistral Home KARREWEG 15 9810 NAZARETH BELGIUM info@mistralhome.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
poduszka candy cane 25x57 czerwono-biały
Nr kat. 100591979




