piekarnik kompaktowy whirlpool wmw 47hmb
Nr kat. 100575975
Szczegóły Produktu
| Drzwi: |
|
|---|---|
| Wyposażenie dodatkowe: |
|
| Dostawca: | Whirlpool |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rodzaj: | Do zabudowy |
| Szerokość: | 59.9 cm |
| Wysokość: | 45.5 cm |
| Głębokość: | 56 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Producent: | Whirlpool |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Wyświetlacz: | LCD |
| Rodzaj piekarnika: | Elektryczny |
| Nowość: | Tak |
European Appliances Poland sp. z o.o. European Appliances Poland sp. z o.o. 1 SIERPNIA 6A 02-134 WARSZAWA POLSKA kontakt@europeanappliances.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Drzwi: |
|
|---|---|
| Wyposażenie dodatkowe: |
|
| Dostawca: | Whirlpool |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rodzaj: | Do zabudowy |
| Szerokość: | 59.9 cm |
| Wysokość: | 45.5 cm |
| Głębokość: | 56 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Producent: | Whirlpool |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Wyświetlacz: | LCD |
| Rodzaj piekarnika: | Elektryczny |
| Nowość: | Tak |
European Appliances Poland sp. z o.o. European Appliances Poland sp. z o.o. 1 SIERPNIA 6A 02-134 WARSZAWA POLSKA kontakt@europeanappliances.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
piekarnik kompaktowy whirlpool wmw 47hmb
Nr kat. 100575975
Wybrane dla Ciebie









