piekarnik bosch hba 534bw3
Nr kat. 100575967
Szczegóły Produktu
| Drzwi: |
|
|---|---|
| Typ prowadnic: | Metalowe drabinki |
| Czyszczenie piekarnika: |
|
| Wyposażenie dodatkowe: |
|
| Materiał wykonania: | Emalia łatwoczyszcząca |
| Moc przyłączeniowa: | 3.4 kW |
| Dostawca: | Bosch |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rodzaj: | Do zabudowy |
| Szerokość: | 59.4 cm |
| Wysokość: | 59.5 cm |
| Głębokość: | 54.8 cm |
| Kolor: | Biały |
| Producent: | Bosch |
| Klasa efektywności energetycznej: | A+ |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Wyświetlacz: | LED |
| Rodzaj piekarnika: | Elektryczny |
| Nowość: | Tak |
BSH Hausgeräte GmbH BSH Hausgeräte GmbH CARL-WERY-STRAßE 34 81739 MONACHIUM NIEMCY www.bsh-group.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Drzwi: |
|
|---|---|
| Typ prowadnic: | Metalowe drabinki |
| Czyszczenie piekarnika: |
|
| Wyposażenie dodatkowe: |
|
| Materiał wykonania: | Emalia łatwoczyszcząca |
| Moc przyłączeniowa: | 3.4 kW |
| Dostawca: | Bosch |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rodzaj: | Do zabudowy |
| Szerokość: | 59.4 cm |
| Wysokość: | 59.5 cm |
| Głębokość: | 54.8 cm |
| Kolor: | Biały |
| Producent: | Bosch |
| Klasa efektywności energetycznej: | A+ |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Wyświetlacz: | LED |
| Rodzaj piekarnika: | Elektryczny |
| Nowość: | Tak |
BSH Hausgeräte GmbH BSH Hausgeräte GmbH CARL-WERY-STRAßE 34 81739 MONACHIUM NIEMCY www.bsh-group.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
piekarnik bosch hba 534bw3
Nr kat. 100575967
Wybrane dla Ciebie












