panele winylowe spc barlinek next step hb dąb kremowy dp5000036 kl. 34 5,0 + 1,0 mm click z podkładem
Nr kat. 100519879






opis produktu

Szerokość: 639,5 mm
Długość: 127,9 mm
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt do łazienki
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt Barlinek
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe wzór jodełka
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Ogrzewanie podczerwień/UV
Panele winylowe lvt do biura
Panele winylowe klasyczne
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do pokoju dziecięcego
Panele winylowe lvt do szkoły
BARLINEK S.A.
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,0+1,0 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Opór cieplny: | 0.029 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 225 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 16 szt |
| Dostawca: | Barlinek |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Next Step |
| Wzór: | Jodełka |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 34-Obiektowa-b.duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Rozmiar (mm): | 639,5 x 127,9 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,50 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu

Szerokość: 639,5 mm
Długość: 127,9 mm
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt do łazienki
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt Barlinek
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe wzór jodełka
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Ogrzewanie podczerwień/UV
Panele winylowe lvt do biura
Panele winylowe klasyczne
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do pokoju dziecięcego
Panele winylowe lvt do szkoły
BARLINEK S.A.
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,0+1,0 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Opór cieplny: | 0.029 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 225 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 16 szt |
| Dostawca: | Barlinek |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Next Step |
| Wzór: | Jodełka |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 34-Obiektowa-b.duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Rozmiar (mm): | 639,5 x 127,9 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,50 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowe spc barlinek next step hb dąb kremowy dp5000036 kl. 34 5,0 + 1,0 mm click z podkładem
Nr kat. 100519879
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
m2
1,31m21 paczka
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
m2
1,31m21 paczka
opis produktu

Szerokość: 639,5 mm
Długość: 127,9 mm
Panele winylowe LVT
Panele winylowe lvt do łazienki
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt dębowe
Panele winylowe lvt Barlinek
Panele winylowe lvt do kuchni
Panele winylowe wzór jodełka
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Ogrzewanie podczerwień/UV
Panele winylowe lvt do biura
Panele winylowe klasyczne
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do pokoju dziecięcego
Panele winylowe lvt do szkoły
BARLINEK S.A.
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,0+1,0 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Klasyczne |
| Opór cieplny: | 0.029 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 225 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 16 szt |
| Dostawca: | Barlinek |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Next Step |
| Wzór: | Jodełka |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 34-Obiektowa-b.duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Rozmiar (mm): | 639,5 x 127,9 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,50 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkiePamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


