panele winylowe spc next step hb dąb diamentowy kl. 34 5,0 +1,0 mm click z podkładem
Nr kat. 100593959
Panele winylowe LVT
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt Barlinek
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe bielone
Panele winylowe wzór jodełka
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe szare
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe jasne
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Ogrzewanie podczerwień/UV
Panele winylowe lvt do biura
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt na korytarz
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do przedszkola
Panele winylowe lvt do instytucji publicznych
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,0+1,0 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Bielone |
| Opór cieplny: | 0.029 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 225 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 16 szt |
| Dostawca: | Barlinek |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Next Step |
| Wzór: | Jodełka |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 34-Obiektowa-b.duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Rozmiar (mm): | 639,5 x 127,9 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,50 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Panele winylowe LVT
Ogrzewanie wodne
Panele winylowe lvt na click
Panele winylowe lvt Barlinek
Panele winylowe lvt do łazienki
Panele winylowe bielone
Panele winylowe wzór jodełka
Panele winylowe lvt do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Panele winylowe szare
Panele winylowe lvtdo salonu
Panele winylowe jasne
Panele winylowe lvtdo przedpokoju
Ogrzewanie podczerwień/UV
Panele winylowe lvt do biura
Panele winylowe lvt do hotelu
Panele winylowe lvt na korytarz
Panele winylowe lvt do sypialni
Panele winylowe lvt do przedszkola
Panele winylowe lvt do instytucji publicznych
Szczegóły Produktu
| Grubość: | 5,0+1,0 mm |
|---|---|
| Tonacja: | Bielone |
| Opór cieplny: | 0.029 m² K/W |
| Powierzchnia bez dylatacji progowej: | do 225 m2 |
| Ilość Paneli w opakowaniu: | 16 szt |
| Dostawca: | Barlinek |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Pomieszczenie: |
|
| Kolekcja : | Next Step |
| Wzór: | Jodełka |
| Rodzaj montażu: | Na click |
| Zintegrowany podkład: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Wodoodporność: | Tak |
| Fazowanie (V-FUGA): | 4V micro |
| Klasa użytkowa: | 34-Obiektowa-b.duże natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Rozmiar (mm): | 639,5 x 127,9 |
| Montaż w łazience : | Tak |
| Grubość warstwy ścieralnej: | 0,50 mm |
| Materiał główny: | SPC Rdzeń Mineralny |
BARLINEK S.A. AL.SOLIDARNOSCI 36 25-323 KIELCE POLSKA info@barlinek.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele winylowe spc next step hb dąb diamentowy kl. 34 5,0 +1,0 mm click z podkładem
Nr kat. 100593959
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.
Panele winylowe łączą najlepsze cechy różnych podłóg dlatego są tak uniwersalnym i popularnym pokryciem podłóg. Kluczowe zalety paneli winylowych: - wodoodporność, - idealne na ogrzewanie podłogowe, - posiadają zintegrowany podkład, - możliwość montażu na click lub klej.






