panele podłogowe wodoodporne weninger dąb laverno aquatus 464 ac5 8 mm 4v jodełka
Nr kat. 100574036
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Weninger Dąb Laverno Aquatus 464 Ac5 8 Mm 4v Jodełka to doskonały sposób na stworzenie jasnej, eleganckiej przestrzeni, w której podłoga stanowi ważny element aranżacji. Struktura synchroniczna podkreśla naturalny charakter powierzchni, a odcień jasnego dębu dodaje wnętrzu ponadczasowego uroku. 4-stronna V-fuga wyraźnie akcentuje poszczególne elementy, a klasyczna jodełka nadaje pomieszczeniu unikalny, stylowy wygląd. Bardzo wysoka klasa ścieralności AC5 oraz obiektowa klasa użytkowa przystosowana do dużego natężenia ruchu, gwarantują trwałość podłogi w codziennej eksploatacji. Wodoodporność, cechy antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1 wpływają na komfort i bezpieczeństwo jej użytkowania. Prezentowane panele mogą być montowane na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Aquatus Jodła |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.14 x 0.64 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Weninger Dąb Laverno Aquatus 464 Ac5 8 Mm 4v Jodełka to doskonały sposób na stworzenie jasnej, eleganckiej przestrzeni, w której podłoga stanowi ważny element aranżacji. Struktura synchroniczna podkreśla naturalny charakter powierzchni, a odcień jasnego dębu dodaje wnętrzu ponadczasowego uroku. 4-stronna V-fuga wyraźnie akcentuje poszczególne elementy, a klasyczna jodełka nadaje pomieszczeniu unikalny, stylowy wygląd. Bardzo wysoka klasa ścieralności AC5 oraz obiektowa klasa użytkowa przystosowana do dużego natężenia ruchu, gwarantują trwałość podłogi w codziennej eksploatacji. Wodoodporność, cechy antystatyczne oraz trudnopalność Cfl-s1 wpływają na komfort i bezpieczeństwo jej użytkowania. Prezentowane panele mogą być montowane na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Aquatus Jodła |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.14 x 0.64 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne weninger dąb laverno aquatus 464 ac5 8 mm 4v jodełka
Nr kat. 100574036
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




