panele podłogowe wodoodporne weninger huron aquatus aqua 1223 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100292885
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Weninger Huron Aquatus Aqua oferują format 19x138 cm w grubości 8 mm, idealny do pomieszczeń narażonych na wilgoć. Najwyższa klasa ścieralności AC5 gwarantuje wytrzymałość nawet w budynkach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na bezpieczny montaż w kuchni czy przedpokoju. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany i elegancki wygląd. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje drewna, tworząc autentyczny charakter podłogi. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Opór cieplny 0,110 m²K/W umożliwia współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. Aż 30-letnia gwarancja producenta potwierdza najwyższą jakość wykonania. Naturalna kolorystyka pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Aquatus |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.110 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Weninger Huron Aquatus Aqua oferują format 19x138 cm w grubości 8 mm, idealny do pomieszczeń narażonych na wilgoć. Najwyższa klasa ścieralności AC5 gwarantuje wytrzymałość nawet w budynkach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na bezpieczny montaż w kuchni czy przedpokoju. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze uporządkowany i elegancki wygląd. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje drewna, tworząc autentyczny charakter podłogi. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Opór cieplny 0,110 m²K/W umożliwia współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. Aż 30-letnia gwarancja producenta potwierdza najwyższą jakość wykonania. Naturalna kolorystyka pasuje zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Aquatus |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.110 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 100 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.38 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne weninger huron aquatus aqua 1223 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100292885
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o





