panel ścienny spc rocko tiles stone r158 soulstone a 2800x1230 mm mat
Nr kat. 100418673
opis produktu
Panel ścienny spc Rocko Tiles r158 2800x1230 to szary i matowy panel wykonany z kompozytu mineralnego, który wprowadzi do wnętrza naturalne wzornictwo inspirowane strukturą kamienia. Wodoodporna konstrukcja paneli ściennych producenta Kronospan pozwala zastosować produkt nie tylko w formie ozdoby salonu, sypialni czy przedpokoju, ale także w postaci trwałego i praktycznego pokrycia ścian w łazience oraz kuchni. Produkt mierzący 123 cm szerokości oraz 280 cm długości zaskakuje swoją lekkością, a jednocześnie gwarantuje ekspresowy montaż dzięki powiększonemu formatowi. Bez kurzu, bałaganu, kucia oraz wiercenia dotychczasowych okładzin – sprawdzi się bezpośrednio na nich. Mocowany z pomocą kleju pozwala szybko i samodzielnie stworzyć wymarzoną przestrzeń.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Szary |
| Wzór: | Kamień |
| Kolekcja: | ROCKO TILES |
| Kraj pochodzenia: | POLSKA |
| Styl: | Loftowy |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 2 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | C-s2,d0 |
| Miejsce użytkowania: | wewnątrz |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Długość: | 2.80 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.44 m2 |
| Dostawca: | Kronospan |
| Szerokość: | 123 mm |
| Grubość całkowita: | 4 mm |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panel ścienny spc Rocko Tiles r158 2800x1230 to szary i matowy panel wykonany z kompozytu mineralnego, który wprowadzi do wnętrza naturalne wzornictwo inspirowane strukturą kamienia. Wodoodporna konstrukcja paneli ściennych producenta Kronospan pozwala zastosować produkt nie tylko w formie ozdoby salonu, sypialni czy przedpokoju, ale także w postaci trwałego i praktycznego pokrycia ścian w łazience oraz kuchni. Produkt mierzący 123 cm szerokości oraz 280 cm długości zaskakuje swoją lekkością, a jednocześnie gwarantuje ekspresowy montaż dzięki powiększonemu formatowi. Bez kurzu, bałaganu, kucia oraz wiercenia dotychczasowych okładzin – sprawdzi się bezpośrednio na nich. Mocowany z pomocą kleju pozwala szybko i samodzielnie stworzyć wymarzoną przestrzeń.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Szary |
| Wzór: | Kamień |
| Kolekcja: | ROCKO TILES |
| Kraj pochodzenia: | POLSKA |
| Styl: | Loftowy |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 2 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | C-s2,d0 |
| Miejsce użytkowania: | wewnątrz |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Długość: | 2.80 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.44 m2 |
| Dostawca: | Kronospan |
| Szerokość: | 123 mm |
| Grubość całkowita: | 4 mm |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny spc rocko tiles stone r158 soulstone a 2800x1230 mm mat
Nr kat. 100418673
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o







