panel ścienny spc rocko tiles marble r154 marble gold 2800x1230 mm mat
Nr kat. 100418669















opis produktu
Panel ścienny spc Rocko Tiles r154 2800x1230 to model, który pozwala stworzyć we wnętrzu ekskluzywną, elegancką i wyrafinowaną atmosferę. Prezentowany panel ścienny z kompozytu mineralnego utrzymany jest w uniwersalnym odcieniu beżu. Model imitujący marmur wzbogacają charakterystyczne linie w złotym i szarym kolorze. Kolekcja zaprojektowana z myślą o łatwości i szybkości montażu sprawdzi się bezpośrednio na istniejących już płytkach i okładzinach ściennych, nie wymagając ich wcześniejszego kucia. Wodoodporna struktura paneli znakomicie odnajdzie się w kuchni i łazience bez obawy przed deformacją produktu wskutek wilgoci. Pomimo bardzo dużego formatu paneli ściennych, których wymiary sięgają 123 cm szerokości, 280 cm długości oraz 4 mm grubości, produkt zaskakuje swoją lekkością.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Grubość: | 4 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Dostawca: | Kronospan |
| Kolor: | Beżowy |
| Wzór: | Marmur |
| Długość: | 2.80 m |
| Szerokość: | 1230 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.440 |
| Wykończenie: | Mat |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Zastosowanie: | Ściana |
| Kolekcja: | ROCKO TILES |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Marmur |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 2 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | C-s2,d0 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi















opis produktu
Panel ścienny spc Rocko Tiles r154 2800x1230 to model, który pozwala stworzyć we wnętrzu ekskluzywną, elegancką i wyrafinowaną atmosferę. Prezentowany panel ścienny z kompozytu mineralnego utrzymany jest w uniwersalnym odcieniu beżu. Model imitujący marmur wzbogacają charakterystyczne linie w złotym i szarym kolorze. Kolekcja zaprojektowana z myślą o łatwości i szybkości montażu sprawdzi się bezpośrednio na istniejących już płytkach i okładzinach ściennych, nie wymagając ich wcześniejszego kucia. Wodoodporna struktura paneli znakomicie odnajdzie się w kuchni i łazience bez obawy przed deformacją produktu wskutek wilgoci. Pomimo bardzo dużego formatu paneli ściennych, których wymiary sięgają 123 cm szerokości, 280 cm długości oraz 4 mm grubości, produkt zaskakuje swoją lekkością.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Grubość: | 4 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Dostawca: | Kronospan |
| Kolor: | Beżowy |
| Wzór: | Marmur |
| Długość: | 2.80 m |
| Szerokość: | 1230 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.440 |
| Wykończenie: | Mat |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Zastosowanie: | Ściana |
| Kolekcja: | ROCKO TILES |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Marmur |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 2 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | C-s2,d0 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny spc rocko tiles marble r154 marble gold 2800x1230 mm mat
Nr kat. 100418669
3,44m21 paczka
3,44m21 paczka
opis produktu
Panel ścienny spc Rocko Tiles r154 2800x1230 to model, który pozwala stworzyć we wnętrzu ekskluzywną, elegancką i wyrafinowaną atmosferę. Prezentowany panel ścienny z kompozytu mineralnego utrzymany jest w uniwersalnym odcieniu beżu. Model imitujący marmur wzbogacają charakterystyczne linie w złotym i szarym kolorze. Kolekcja zaprojektowana z myślą o łatwości i szybkości montażu sprawdzi się bezpośrednio na istniejących już płytkach i okładzinach ściennych, nie wymagając ich wcześniejszego kucia. Wodoodporna struktura paneli znakomicie odnajdzie się w kuchni i łazience bez obawy przed deformacją produktu wskutek wilgoci. Pomimo bardzo dużego formatu paneli ściennych, których wymiary sięgają 123 cm szerokości, 280 cm długości oraz 4 mm grubości, produkt zaskakuje swoją lekkością.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Grubość: | 4 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Dostawca: | Kronospan |
| Kolor: | Beżowy |
| Wzór: | Marmur |
| Długość: | 2.80 m |
| Szerokość: | 1230 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.440 |
| Wykończenie: | Mat |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Zastosowanie: | Ściana |
| Kolekcja: | ROCKO TILES |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Marmur |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 2 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | C-s2,d0 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkiePamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


