panel ścienny spc rocko tiles organic r164 mink plant a 2800x1230 mm mat
Nr kat. 100418679
opis produktu
Panel ścienny spc Rocko Tiles r164 2800x1230 to model odpowiedni do montażu na istniejących już płytkach i pozostałych okładzinach bez konieczności kucia i wiercenia ścian. Powyższa propozycja producenta Kronospan pozwala zaoszczędzić czas związany z demontażem, a także pominąć etap kurzu oraz bałaganu. Panele ścienne gwarantują błyskawiczną metamorfozę wnętrza. Odpowiednie do kuchni i łazienek, a także salonów i sypialni, wyróżniają się całkowitą wodoodpornością. Powyższy wariant mierzący 280 cm długości, 123 cm szerokości i zaledwie 4 mm grubości zaskakuje swoją lekkością, a jednocześnie odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Produkt nie ulega zarysowaniom ani uderzenim, zachowując doskonały wygląd przy podstawowej pielęgnacji powierzchni. Powyższa oferta dotyczy paneli ściennych szarych z motywem roślinnym, który przykuwa wzrok unikalnym wzorem liści.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Brązowy |
| Grubość: | 4 mm |
| Wzór: | Organiczny |
| Kolekcja: | ROCKO TILES |
| Styl: | Rośliny |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 2 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | C-s2,d0 |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Długość: | 2.80 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.440 |
| Dostawca: | Kronospan |
| Szerokość: | 1230 mm |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panel ścienny spc Rocko Tiles r164 2800x1230 to model odpowiedni do montażu na istniejących już płytkach i pozostałych okładzinach bez konieczności kucia i wiercenia ścian. Powyższa propozycja producenta Kronospan pozwala zaoszczędzić czas związany z demontażem, a także pominąć etap kurzu oraz bałaganu. Panele ścienne gwarantują błyskawiczną metamorfozę wnętrza. Odpowiednie do kuchni i łazienek, a także salonów i sypialni, wyróżniają się całkowitą wodoodpornością. Powyższy wariant mierzący 280 cm długości, 123 cm szerokości i zaledwie 4 mm grubości zaskakuje swoją lekkością, a jednocześnie odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Produkt nie ulega zarysowaniom ani uderzenim, zachowując doskonały wygląd przy podstawowej pielęgnacji powierzchni. Powyższa oferta dotyczy paneli ściennych szarych z motywem roślinnym, który przykuwa wzrok unikalnym wzorem liści.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Brązowy |
| Grubość: | 4 mm |
| Wzór: | Organiczny |
| Kolekcja: | ROCKO TILES |
| Styl: | Rośliny |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 2 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | C-s2,d0 |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Długość: | 2.80 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.440 |
| Dostawca: | Kronospan |
| Szerokość: | 1230 mm |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny spc rocko tiles organic r164 mink plant a 2800x1230 mm mat
Nr kat. 100418679
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o








