panel ścienny spc rocko tiles industrial r120 native steel 2800x1230 mm mat
Nr kat. 100418661
opis produktu
Panel ścienny spc Rocko Tiles r120 2800x1230 to metalizowany panel ścienny w odcieniach szarości, brązu, złota i srebra. Oryginalna struktura powyższego modelu imituje blachę, wnosząc do wnętrza industrialny, a jednocześnie efektowny i nieszablonowy design. Wodoodporne panele ścienne z kompozytu mineralnego sprawdzą się nie tylko w reprezentacyjnym salonie czy kameralnej sypialni, ale także w najczęściej użytkowanych i wymagających strefach łazienki oraz kuchni. Wielkoformatowa płyta o wymiarach wynoszących 123 cm szerokości oraz 280 cm długości jest niezwykle lekka, dzięki czemu nadaje się do samodzielnego montażu na istniejących już okładzinach bez potrzeby skuwania dotychczasowych płytek. Produkt o właściwościach odpornych na promieniowanie UV objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Szary |
| Grubość: | 4 mm |
| Wzór: | Metalizowany |
| Kolekcja: | ROCKO TILES |
| Styl: | Loftowy |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 2 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | C-s2,d0 |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Długość: | 2.80 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.440 |
| Dostawca: | Kronospan |
| Szerokość: | 1230 mm |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panel ścienny spc Rocko Tiles r120 2800x1230 to metalizowany panel ścienny w odcieniach szarości, brązu, złota i srebra. Oryginalna struktura powyższego modelu imituje blachę, wnosząc do wnętrza industrialny, a jednocześnie efektowny i nieszablonowy design. Wodoodporne panele ścienne z kompozytu mineralnego sprawdzą się nie tylko w reprezentacyjnym salonie czy kameralnej sypialni, ale także w najczęściej użytkowanych i wymagających strefach łazienki oraz kuchni. Wielkoformatowa płyta o wymiarach wynoszących 123 cm szerokości oraz 280 cm długości jest niezwykle lekka, dzięki czemu nadaje się do samodzielnego montażu na istniejących już okładzinach bez potrzeby skuwania dotychczasowych płytek. Produkt o właściwościach odpornych na promieniowanie UV objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Szary |
| Grubość: | 4 mm |
| Wzór: | Metalizowany |
| Kolekcja: | ROCKO TILES |
| Styl: | Loftowy |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 2 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | C-s2,d0 |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Długość: | 2.80 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.440 |
| Dostawca: | Kronospan |
| Szerokość: | 1230 mm |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny spc rocko tiles industrial r120 native steel 2800x1230 mm mat
Nr kat. 100418661
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o



















