panel ścienny spc rocko rock the wall k003 dąb craft złoty 2650x1230 mm
Nr kat. 100515086








opis produktu

Rock The Wall: 265 x 123 cm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Struktura drewna: | Tak |
| Grubość: | 4 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Dostawca: | Kronospan |
| Kolor: | Brązowy |
| Wzór: | Drewno |
| Długość: | 2.65 m |
| Szerokość: | 1230 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.260 |
| Wykończenie: | Mat |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Zastosowanie: | Ściana |
| Kolekcja: | ROCK THE WALL |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Deska |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 2 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | C-s2,d0 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi








opis produktu

Rock The Wall: 265 x 123 cm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Struktura drewna: | Tak |
| Grubość: | 4 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Dostawca: | Kronospan |
| Kolor: | Brązowy |
| Wzór: | Drewno |
| Długość: | 2.65 m |
| Szerokość: | 1230 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.260 |
| Wykończenie: | Mat |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Zastosowanie: | Ściana |
| Kolekcja: | ROCK THE WALL |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Deska |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 2 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | C-s2,d0 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny spc rocko rock the wall k003 dąb craft złoty 2650x1230 mm
Nr kat. 100515086
3,26m21 paczka
3,26m21 paczka
opis produktu

Rock The Wall: 265 x 123 cm
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Struktura drewna: | Tak |
| Grubość: | 4 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Dostawca: | Kronospan |
| Kolor: | Brązowy |
| Wzór: | Drewno |
| Długość: | 2.65 m |
| Szerokość: | 1230 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.260 |
| Wykończenie: | Mat |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Zastosowanie: | Ściana |
| Kolekcja: | ROCK THE WALL |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Deska |
| Fazowanie: | Subtelna fuga |
| Gwarancja (w latach): | 2 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | C-s2,d0 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Odporność na promienie UV: | Tak |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
KRONOSPAN KO SP. Z O.O. 1MAJA 52 47-100 STRZELCE OPOLSKIE POLSKA diy.st@kronospan.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkiePamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


