panel ścienny spc modee tiles 4.0 wall wmst 205 oak beatrice 1200x600 mm
Nr kat. 100545150

opis produktu
Modee tiles 4.0 wall wmst 205 oak beatrice to produkt, który zapewni aranżacji naturalny styl, łatwość montażu i pielęgnacji, a także całkowitą wodoodporność. Panel ścienny drewnopodobny utrzymany jest w ciepłym odcieniu brązu. Jego powierzchnię pokrywa wzór usłojenia o wyczuwalnej w dotyku strukturze. Produkt Modee nie wymaga demontażu dotychczasowych płytek, co pozwala uniknąć kucia, wiercenia, kurzu i bałaganu związanego z generalnym remontem. Lekkie i łatwe w montażu panele ścienne w trwały sposób pokrywają istniejące okładziny, mierząc zaledwie 4 mm grubości. Wielkoformatowy produkt tworzy na ścianie harmonijną i niemalże bezszwową kompozycję z minimalną ilością złączeń. Kolekcja paneli ściennych Modee objęta jest 12-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 4 |
| Struktura drewna: | Tak |
| Grubość: | 4 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Dostawca: | Modee |
| Kolor: | Beżowy |
| Wzór: | Drewno |
| Długość: | 1.20 m |
| Szerokość: | 600 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 2.880 |
| Wykończenie: | Eir Wood |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Zastosowanie: | Ściana |
| Kolekcja: | MODEE |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Deska |
| Fazowanie: | pióro-wpust |
| Gwarancja (w latach): | 12 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | B-s2,d0 |
| Min % mater. poch. z recykling: | 100.000 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Modee tiles 4.0 wall wmst 205 oak beatrice to produkt, który zapewni aranżacji naturalny styl, łatwość montażu i pielęgnacji, a także całkowitą wodoodporność. Panel ścienny drewnopodobny utrzymany jest w ciepłym odcieniu brązu. Jego powierzchnię pokrywa wzór usłojenia o wyczuwalnej w dotyku strukturze. Produkt Modee nie wymaga demontażu dotychczasowych płytek, co pozwala uniknąć kucia, wiercenia, kurzu i bałaganu związanego z generalnym remontem. Lekkie i łatwe w montażu panele ścienne w trwały sposób pokrywają istniejące okładziny, mierząc zaledwie 4 mm grubości. Wielkoformatowy produkt tworzy na ścianie harmonijną i niemalże bezszwową kompozycję z minimalną ilością złączeń. Kolekcja paneli ściennych Modee objęta jest 12-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 4 |
| Struktura drewna: | Tak |
| Grubość: | 4 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Dostawca: | Modee |
| Kolor: | Beżowy |
| Wzór: | Drewno |
| Długość: | 1.20 m |
| Szerokość: | 600 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 2.880 |
| Wykończenie: | Eir Wood |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Zastosowanie: | Ściana |
| Kolekcja: | MODEE |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Deska |
| Fazowanie: | pióro-wpust |
| Gwarancja (w latach): | 12 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | B-s2,d0 |
| Min % mater. poch. z recykling: | 100.000 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny spc modee tiles 4.0 wall wmst 205 oak beatrice 1200x600 mm
Nr kat. 100545150
opis produktu
Modee tiles 4.0 wall wmst 205 oak beatrice to produkt, który zapewni aranżacji naturalny styl, łatwość montażu i pielęgnacji, a także całkowitą wodoodporność. Panel ścienny drewnopodobny utrzymany jest w ciepłym odcieniu brązu. Jego powierzchnię pokrywa wzór usłojenia o wyczuwalnej w dotyku strukturze. Produkt Modee nie wymaga demontażu dotychczasowych płytek, co pozwala uniknąć kucia, wiercenia, kurzu i bałaganu związanego z generalnym remontem. Lekkie i łatwe w montażu panele ścienne w trwały sposób pokrywają istniejące okładziny, mierząc zaledwie 4 mm grubości. Wielkoformatowy produkt tworzy na ścianie harmonijną i niemalże bezszwową kompozycję z minimalną ilością złączeń. Kolekcja paneli ściennych Modee objęta jest 12-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 4 |
| Struktura drewna: | Tak |
| Grubość: | 4 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Dostawca: | Modee |
| Kolor: | Beżowy |
| Wzór: | Drewno |
| Długość: | 1.20 m |
| Szerokość: | 600 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 2.880 |
| Wykończenie: | Eir Wood |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Zastosowanie: | Ściana |
| Kolekcja: | MODEE |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Deska |
| Fazowanie: | pióro-wpust |
| Gwarancja (w latach): | 12 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | B-s2,d0 |
| Min % mater. poch. z recykling: | 100.000 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


