panel ścienny spc modee slab 4.0 wall wmsls 205 fluted beatrice 2800x1175 mm
Nr kat. 100545114

opis produktu
Modee slab 4.0 wall wmsls 205 fluted beatrice to wysokiej jakości panel ścienny imitujący drewno. Ciepła kolorystyka, wzór usłojenia oraz wyczuwalna w dotyku struktura wprowadzą do wnętrza przytulność i naturalny styl, a także całkowitą wodoodporność. Płyta Modee dedykowana jest nie tylko salonom czy sypialniom, ale także wymagającym wnętrzom – w tym łazienkom oraz kuchniom. Łatwy w pielęgnacji produkt jest również bezproblemowy w montażu bez wcześniejszego skuwania pozostałych na ścianach płytek. Panele ścienne zostały zaprojektowane z myślą o błyskawicznej metamorfozie wnętrza, dzięki czemu sprawdzą się w montażu na istniejących już okładzinach. Wielkoformatowy produkt z systemem pióro-wpust mocowany jest z użyciem kleju. Wymiary produktu wynoszą 280 cm długości oraz 117,5 cm szerokości przy zaledwie 4 mm grubości.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Struktura drewna: | Tak |
| Grubość: | 4 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Dostawca: | Modee |
| Kolor: | Beżowy |
| Wzór: | Drewno |
| Długość: | 2.80 m |
| Szerokość: | 1175 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.290 |
| Wykończenie: | Eir Wood |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Zastosowanie: | Ściana |
| Kolekcja: | MODEE |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Deska |
| Fazowanie: | pióro-wpust |
| Gwarancja (w latach): | 12 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | B-s2,d0 |
| Min % mater. poch. z recykling: | 100.000 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Modee slab 4.0 wall wmsls 205 fluted beatrice to wysokiej jakości panel ścienny imitujący drewno. Ciepła kolorystyka, wzór usłojenia oraz wyczuwalna w dotyku struktura wprowadzą do wnętrza przytulność i naturalny styl, a także całkowitą wodoodporność. Płyta Modee dedykowana jest nie tylko salonom czy sypialniom, ale także wymagającym wnętrzom – w tym łazienkom oraz kuchniom. Łatwy w pielęgnacji produkt jest również bezproblemowy w montażu bez wcześniejszego skuwania pozostałych na ścianach płytek. Panele ścienne zostały zaprojektowane z myślą o błyskawicznej metamorfozie wnętrza, dzięki czemu sprawdzą się w montażu na istniejących już okładzinach. Wielkoformatowy produkt z systemem pióro-wpust mocowany jest z użyciem kleju. Wymiary produktu wynoszą 280 cm długości oraz 117,5 cm szerokości przy zaledwie 4 mm grubości.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Struktura drewna: | Tak |
| Grubość: | 4 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Dostawca: | Modee |
| Kolor: | Beżowy |
| Wzór: | Drewno |
| Długość: | 2.80 m |
| Szerokość: | 1175 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.290 |
| Wykończenie: | Eir Wood |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Zastosowanie: | Ściana |
| Kolekcja: | MODEE |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Deska |
| Fazowanie: | pióro-wpust |
| Gwarancja (w latach): | 12 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | B-s2,d0 |
| Min % mater. poch. z recykling: | 100.000 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny spc modee slab 4.0 wall wmsls 205 fluted beatrice 2800x1175 mm
Nr kat. 100545114
3,29m21 paczka
3,29m21 paczka
opis produktu
Modee slab 4.0 wall wmsls 205 fluted beatrice to wysokiej jakości panel ścienny imitujący drewno. Ciepła kolorystyka, wzór usłojenia oraz wyczuwalna w dotyku struktura wprowadzą do wnętrza przytulność i naturalny styl, a także całkowitą wodoodporność. Płyta Modee dedykowana jest nie tylko salonom czy sypialniom, ale także wymagającym wnętrzom – w tym łazienkom oraz kuchniom. Łatwy w pielęgnacji produkt jest również bezproblemowy w montażu bez wcześniejszego skuwania pozostałych na ścianach płytek. Panele ścienne zostały zaprojektowane z myślą o błyskawicznej metamorfozie wnętrza, dzięki czemu sprawdzą się w montażu na istniejących już okładzinach. Wielkoformatowy produkt z systemem pióro-wpust mocowany jest z użyciem kleju. Wymiary produktu wynoszą 280 cm długości oraz 117,5 cm szerokości przy zaledwie 4 mm grubości.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
|---|---|
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Struktura drewna: | Tak |
| Grubość: | 4 mm |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Dostawca: | Modee |
| Kolor: | Beżowy |
| Wzór: | Drewno |
| Długość: | 2.80 m |
| Szerokość: | 1175 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.290 |
| Wykończenie: | Eir Wood |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Zastosowanie: | Ściana |
| Kolekcja: | MODEE |
| Pomieszczenie: |
|
| Styl: | Deska |
| Fazowanie: | pióro-wpust |
| Gwarancja (w latach): | 12 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | B-s2,d0 |
| Min % mater. poch. z recykling: | 100.000 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


