panel ścienny spc modee slab 4.0 wall wms 541s mono grey 2800x1175 mm
Nr kat. 100545109
opis produktu
Modee slab 4.0 wall wms 541s mono grey to nowoczesna, lekka i całkowicie wodoodporna propozycja, która znakomicie sprawdzi się w salonie i sypialni, a także w kuchni, łazience i przedpokoju. Wielkoformatowy panel ścienny z kompozytu mineralnego utrzymany jest w naturalnym odcieniu szarości. Matową powierzchnię płyty zdobi prążkowana struktura geometrycznych linii, która tworzy na ścianie efekt głębi. Produkt marki Modee przeznaczony jest do montażu na istniejących już płytkach oraz pozostałych okładzinach bez konieczności ich kucia, kurzu i bałaganu związanego z demontażem. To prosty i szybki sposób na odświeżenie przestrzeni, który nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani doświadczenia profesjonalistów. Łatwe w pielęgnacji panele ścienne Modee objęte są 12-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Szary |
| Grubość: | 4 mm |
| Wzór: | Monokolor |
| Kolekcja: | MODEE |
| Styl: | Monokolor |
| Fazowanie: | pióro-wpust |
| Gwarancja (w latach): | 12 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | B-s2,d0 |
| Min % mater. poch. z recykling: | 100.000 |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Długość: | 2.80 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.290 |
| Dostawca: | Modee |
| Szerokość: | 1175 mm |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Stripes |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Modee slab 4.0 wall wms 541s mono grey to nowoczesna, lekka i całkowicie wodoodporna propozycja, która znakomicie sprawdzi się w salonie i sypialni, a także w kuchni, łazience i przedpokoju. Wielkoformatowy panel ścienny z kompozytu mineralnego utrzymany jest w naturalnym odcieniu szarości. Matową powierzchnię płyty zdobi prążkowana struktura geometrycznych linii, która tworzy na ścianie efekt głębi. Produkt marki Modee przeznaczony jest do montażu na istniejących już płytkach oraz pozostałych okładzinach bez konieczności ich kucia, kurzu i bałaganu związanego z demontażem. To prosty i szybki sposób na odświeżenie przestrzeni, który nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani doświadczenia profesjonalistów. Łatwe w pielęgnacji panele ścienne Modee objęte są 12-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Rodzaj: | Mineralna płyta ścienna |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Wodoodporność: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne SPC |
| Kolor: | Szary |
| Grubość: | 4 mm |
| Wzór: | Monokolor |
| Kolekcja: | MODEE |
| Styl: | Monokolor |
| Fazowanie: | pióro-wpust |
| Gwarancja (w latach): | 12 lat |
| Nadaje się do łazienek: | Tak |
| Montaż: | na klej |
| Trudnopalność: | B-s2,d0 |
| Min % mater. poch. z recykling: | 100.000 |
| Zastosowanie: | domowe |
| Lekka płyta slim: | Tak |
| Na istniejącą ścianę: | Tak |
| Bez kucia: | Tak |
| Możliwość wykonania projektu: | Tak |
| Długość: | 2.80 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 3.290 |
| Dostawca: | Modee |
| Szerokość: | 1175 mm |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Stripes |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny spc modee slab 4.0 wall wms 541s mono grey 2800x1175 mm
Nr kat. 100545109
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o







