panel ścienny tapicerowany 3d prostokąt 40x30 cm czarny s01 ekoskóra
Nr kat. 100461291
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
PANEL TAPICEROWANY 40X30 SKÓRA CZARNY to wysokiej jakości panel ścienny w czarnym kolorze, który zapewnia elegancką dekorację ściany. Prezentowany model w kształcie prostokąta wniesie do wnętrza wyjątkowy styl, poprawi akustykę w pomieszczeniu i zapewni przytulność. Panele ścienne tapicerowane ze skóry ekologicznej stanowią praktyczne rozwiązanie. Łatwe w pielęgnacji i odporne na zniszczenia, zachowują doskonały wygląd. Materiał izolujący dźwięki sprawdzi się w biurze i sypialni, a także w salonie i przedpokoju. Odpowiedni do zastosowania na ścianie w formie dekoracji, wezgłowia czy oparcia, gwarantuje wysoki walor wizualny.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Pomieszczenie: |
|
| Poprawa akustyki: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne tapicerowane |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość: | 30 mm |
| Kształt produktu: | Prostokąt |
| Dostawca: | Doboxa |
| Szerokość: | 400 mm |
| Wykończenie produktu: | Ekoskóra |
| Cecha szczególna: |
|
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Zastosowanie: |
|
| Nowość: | Tak |
Doboxa SP. Z O.O. JANAHENRYKADĄBROWSKIEGO 77A 60-529 POZNAŃ POLSKA info@doboxa.biz
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
PANEL TAPICEROWANY 40X30 SKÓRA CZARNY to wysokiej jakości panel ścienny w czarnym kolorze, który zapewnia elegancką dekorację ściany. Prezentowany model w kształcie prostokąta wniesie do wnętrza wyjątkowy styl, poprawi akustykę w pomieszczeniu i zapewni przytulność. Panele ścienne tapicerowane ze skóry ekologicznej stanowią praktyczne rozwiązanie. Łatwe w pielęgnacji i odporne na zniszczenia, zachowują doskonały wygląd. Materiał izolujący dźwięki sprawdzi się w biurze i sypialni, a także w salonie i przedpokoju. Odpowiedni do zastosowania na ścianie w formie dekoracji, wezgłowia czy oparcia, gwarantuje wysoki walor wizualny.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Pomieszczenie: |
|
| Poprawa akustyki: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne tapicerowane |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość: | 30 mm |
| Kształt produktu: | Prostokąt |
| Dostawca: | Doboxa |
| Szerokość: | 400 mm |
| Wykończenie produktu: | Ekoskóra |
| Cecha szczególna: |
|
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Zastosowanie: |
|
| Nowość: | Tak |
Doboxa SP. Z O.O. JANAHENRYKADĄBROWSKIEGO 77A 60-529 POZNAŃ POLSKA info@doboxa.biz
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny tapicerowany 3d prostokąt 40x30 cm czarny s01 ekoskóra
Nr kat. 100461291
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie




