panel ścienny tapicerowany 3d płotek 30x60 cm grafitowy s02 ekoskóra
Nr kat. 100462404
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
PANEL TAPICEROWANY 30X60 SKÓRA GRAFIT to panel ścienny grafitowy, którego naturalny i ponadczasowy odcień sprawdzi się w wielu kompozycjach kolorystycznych. Wysokiej jakości panele ścienne dedykowane są zarówno aranżacjom nowoczesnym, jak i klasycznym. Charakterystycznym elementem panelu ściennego tapicerowanego jest jego oryginalny kształt w postaci płotka, który pozwala uzyskać ciekawe konfiguracje geometryczne. Model o wymiarach 30 cm szerokości oraz 60 cm wysokości pokrywa antyalergiczna skóra ekologiczna, która wyróżnia się trwałością i łatwością pielęgnacji. Panel ścienny izolujący ciepło i akustykę znajduje zastosowanie w sypialni, salonie, przedpokoju oraz biurze jako dekoracja, wezgłowie lub oparcie.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Pomieszczenie: |
|
| Poprawa akustyki: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne tapicerowane |
| Kolor: | Granatowy |
| Grubość: | 30 mm |
| Kształt produktu: | Płotek |
| Dostawca: | Doboxa |
| Szerokość: | 300 mm |
| Wykończenie produktu: | Ekoskóra |
| Cecha szczególna: |
|
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Zastosowanie: |
|
| Nowość: | Tak |
Doboxa SP. Z O.O. JANAHENRYKADĄBROWSKIEGO 77A 60-529 POZNAŃ POLSKA info@doboxa.biz
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
PANEL TAPICEROWANY 30X60 SKÓRA GRAFIT to panel ścienny grafitowy, którego naturalny i ponadczasowy odcień sprawdzi się w wielu kompozycjach kolorystycznych. Wysokiej jakości panele ścienne dedykowane są zarówno aranżacjom nowoczesnym, jak i klasycznym. Charakterystycznym elementem panelu ściennego tapicerowanego jest jego oryginalny kształt w postaci płotka, który pozwala uzyskać ciekawe konfiguracje geometryczne. Model o wymiarach 30 cm szerokości oraz 60 cm wysokości pokrywa antyalergiczna skóra ekologiczna, która wyróżnia się trwałością i łatwością pielęgnacji. Panel ścienny izolujący ciepło i akustykę znajduje zastosowanie w sypialni, salonie, przedpokoju oraz biurze jako dekoracja, wezgłowie lub oparcie.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Pomieszczenie: |
|
| Poprawa akustyki: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne tapicerowane |
| Kolor: | Granatowy |
| Grubość: | 30 mm |
| Kształt produktu: | Płotek |
| Dostawca: | Doboxa |
| Szerokość: | 300 mm |
| Wykończenie produktu: | Ekoskóra |
| Cecha szczególna: |
|
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Zastosowanie: |
|
| Nowość: | Tak |
Doboxa SP. Z O.O. JANAHENRYKADĄBROWSKIEGO 77A 60-529 POZNAŃ POLSKA info@doboxa.biz
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny tapicerowany 3d płotek 30x60 cm grafitowy s02 ekoskóra
Nr kat. 100462404
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie




