panel ścienny 3d tapicerowany heksagon 40x35 cm czarny s01 ekoskóra
Nr kat. 100461366
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Pomieszczenie: |
|
| Poprawa akustyki: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne tapicerowane |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość: | 30 mm |
| Kształt produktu: | Heksagon |
| Dostawca: | Doboxa |
| Szerokość: | 400 mm |
| Wykończenie produktu: | Ekoskóra |
| Cecha szczególna: |
|
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Zastosowanie: |
|
| Nowość: | Tak |
Doboxa SP. Z O.O. JANAHENRYKADĄBROWSKIEGO 77A 60-529 POZNAŃ POLSKA info@doboxa.biz
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: |
|
|---|---|
| Pomieszczenie: |
|
| Poprawa akustyki: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne tapicerowane |
| Kolor: | Czarny |
| Grubość: | 30 mm |
| Kształt produktu: | Heksagon |
| Dostawca: | Doboxa |
| Szerokość: | 400 mm |
| Wykończenie produktu: | Ekoskóra |
| Cecha szczególna: |
|
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Zastosowanie: |
|
| Nowość: | Tak |
Doboxa SP. Z O.O. JANAHENRYKADĄBROWSKIEGO 77A 60-529 POZNAŃ POLSKA info@doboxa.biz
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny 3d tapicerowany heksagon 40x35 cm czarny s01 ekoskóra
Nr kat. 100461366
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie




