panel ścienny 3d świerk namur jasny 125x66 cm do006 decowall egger
Nr kat. 100581809
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Poprawa akustyki: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne drewniane |
| Kolor: | Klasyczny |
| Kształt produktu: | Płyta |
| Kolekcja: | DECOWALL |
| Montaż: | pióro-wpust |
| Długość: | 1.25 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 2.47 m2 |
| Dostawca: | Egger |
| Szerokość: | 660 mm |
| Grubość całkowita: | 12 mm |
| Waga opakowania: | 18.6 kg |
| Sposób montażu: | Do przykręcenia |
| Zastosowanie: |
|
| Product Eko: | Tak |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Pomieszczenie: |
|
|---|---|
| Poprawa akustyki: | Tak |
| Struktura drewna: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne drewniane |
| Kolor: | Klasyczny |
| Kształt produktu: | Płyta |
| Kolekcja: | DECOWALL |
| Montaż: | pióro-wpust |
| Długość: | 1.25 m |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 2.47 m2 |
| Dostawca: | Egger |
| Szerokość: | 660 mm |
| Grubość całkowita: | 12 mm |
| Waga opakowania: | 18.6 kg |
| Sposób montażu: | Do przykręcenia |
| Zastosowanie: |
|
| Product Eko: | Tak |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny 3d świerk namur jasny 125x66 cm do006 decowall egger
Nr kat. 100581809
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie




