panel ścienny dekoracyjny vivid biały wodoodporny do malowania 2 m wp003atp mardom decor
Nr kat. 100494371
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | PolyForce |
|---|---|
| Rodzaj: | Panel ścienny |
| Wodoodporność: | Tak |
| Poprawa akustyki: | Tak |
| Zachowaj białą lub pomaluj: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne PCV |
| Kolor: | Biały |
| Kolekcja: | VIVID |
| Długość: | 2 m |
| Dostawca: | MARDOM |
| Szerokość: | 25 mm |
| Grubość całkowita: | 45 mm |
| Rodzaj produktu: | Lamele 3D PCV |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Zastosowanie: |
|
Mardom spółka z o.o. RATAJSKA 11A 91-231 ŁÓDŹ POLSKA mardom@mardom-sp.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | PolyForce |
|---|---|
| Rodzaj: | Panel ścienny |
| Wodoodporność: | Tak |
| Poprawa akustyki: | Tak |
| Zachowaj białą lub pomaluj: | Tak |
| Materiał: | Panele ścienne PCV |
| Kolor: | Biały |
| Kolekcja: | VIVID |
| Długość: | 2 m |
| Dostawca: | MARDOM |
| Szerokość: | 25 mm |
| Grubość całkowita: | 45 mm |
| Rodzaj produktu: | Lamele 3D PCV |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Zastosowanie: |
|
Mardom spółka z o.o. RATAJSKA 11A 91-231 ŁÓDŹ POLSKA mardom@mardom-sp.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panel ścienny dekoracyjny vivid biały wodoodporny do malowania 2 m wp003atp mardom decor
Nr kat. 100494371
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











