okap samsung nk52fg454cm
Nr kat. 100575568
Szczegóły Produktu
| Oświetlenie: | LED |
|---|---|
| Tryb pracy: |
|
| Wyposażenie dodatkowe: |
|
| Materiał wykonania: | Stal |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Średnica rury odprowadzającej: | 15 cm |
| Dostawca: | Samsung |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rodzaj: | Do zabudowy |
| Szerokość: | 51.4 cm |
| Wysokość: | 25.1 cm |
| Głębokość: | 28.3 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Producent: | Samsung |
| Klasa efektywności energetycznej: | B |
| Sterowanie: |
|
| Rodzaj okapu: | Wkładowy |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Oświetlenie: | LED |
|---|---|
| Tryb pracy: |
|
| Wyposażenie dodatkowe: |
|
| Materiał wykonania: | Stal |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Średnica rury odprowadzającej: | 15 cm |
| Dostawca: | Samsung |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rodzaj: | Do zabudowy |
| Szerokość: | 51.4 cm |
| Wysokość: | 25.1 cm |
| Głębokość: | 28.3 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Producent: | Samsung |
| Klasa efektywności energetycznej: | B |
| Sterowanie: |
|
| Rodzaj okapu: | Wkładowy |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
okap samsung nk52fg454cm
Nr kat. 100575568
Wybrane dla Ciebie









