okap kernau kch 0860 b gold
Nr kat. 100298800
Szczegóły Produktu
| Oświetlenie: | LED |
|---|---|
| Tryb pracy: |
|
| Wydajność maksymalna: | 690 m3/h |
| Poziom emisji hałasu: | 63 dB |
| Średnica rury odprowadzającej: | 15 cm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rodzaj: | Do zabudowy |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Wysokość: | 101 cm |
| Głębokość: | 49.9 cm |
| Kolor: |
|
| Producent: | Kernau |
| Klasa efektywności energetycznej: | A+ |
| Sterowanie: |
|
| Rodzaj okapu: | Kominowy |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Oświetlenie: | LED |
|---|---|
| Tryb pracy: |
|
| Wydajność maksymalna: | 690 m3/h |
| Poziom emisji hałasu: | 63 dB |
| Średnica rury odprowadzającej: | 15 cm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rodzaj: | Do zabudowy |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Wysokość: | 101 cm |
| Głębokość: | 49.9 cm |
| Kolor: |
|
| Producent: | Kernau |
| Klasa efektywności energetycznej: | A+ |
| Sterowanie: |
|
| Rodzaj okapu: | Kominowy |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
okap kernau kch 0860 b gold
Nr kat. 100298800



