okap kernau kch 0440 copper
Nr kat. 100298808
Szczegóły Produktu
| Tryb pracy: |
|
|---|---|
| Liczba poziomów mocy: | 4 |
| Wydajność maksymalna: | 705 m3/h |
| Poziom emisji hałasu: | 64 dB |
| Średnica rury odprowadzającej: | 15 cm |
| Dostawca: | GT Group Tomaszek Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rodzaj: | Do zabudowy |
| Szerokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kolor: |
|
| Producent: | Kernau |
| Klasa efektywności energetycznej: | B |
| Sterowanie: | SoftTouch |
| Rodzaj okapu: | Kominowy |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Tryb pracy: |
|
|---|---|
| Liczba poziomów mocy: | 4 |
| Wydajność maksymalna: | 705 m3/h |
| Poziom emisji hałasu: | 64 dB |
| Średnica rury odprowadzającej: | 15 cm |
| Dostawca: | GT Group Tomaszek Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rodzaj: | Do zabudowy |
| Szerokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Kolor: |
|
| Producent: | Kernau |
| Klasa efektywności energetycznej: | B |
| Sterowanie: | SoftTouch |
| Rodzaj okapu: | Kominowy |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
okap kernau kch 0440 copper
Nr kat. 100298808
Wybrane dla Ciebie



