narożnik viton solid 89 szary lewy
Nr kat. 100509189
opis produktu
Narożnik Viton Solid 89 Szary Lewy to propozycja dedykowana między innymi aranżacjom nowoczesnym, skandynawskim oraz loft. Mebel wypoczynkowy szary charakteryzuje się neutralną kolorystką oraz wizualnie lekką formą. Siedzisko wraz z poduszkami pokrywa wytrzymała i gładka tkanina o właściwościach odpornych na czynniki mechaniczne – w tym przetarcia. Wypełnienie z pianki poliuretanowej odpowiada za miękkość i sprężystość mebla, zaś metalowa podstawa za stabilną i trwałą konstrukcję. Model zapewnia funkcją spania przy wykorzystaniu rozkładanego oparcia. Wyposażony w wewnętrzny pojemnik, oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania. Oferta dotyczy narożnika trzyosobowego i lewostronnego, którego wymiary wynoszą 258 cm szerokości, 91 cm wysokości oraz 167 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Długość powierzchni spania: | 224.000 |
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Solid 89 szary |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Kształt L |
| Strona: | Lewa |
| Szerokość: | 258 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Głębokość: | 167 cm |
| Głębokość siedziska: | 61 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 135 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Narożnik Viton Solid 89 Szary Lewy to propozycja dedykowana między innymi aranżacjom nowoczesnym, skandynawskim oraz loft. Mebel wypoczynkowy szary charakteryzuje się neutralną kolorystką oraz wizualnie lekką formą. Siedzisko wraz z poduszkami pokrywa wytrzymała i gładka tkanina o właściwościach odpornych na czynniki mechaniczne – w tym przetarcia. Wypełnienie z pianki poliuretanowej odpowiada za miękkość i sprężystość mebla, zaś metalowa podstawa za stabilną i trwałą konstrukcję. Model zapewnia funkcją spania przy wykorzystaniu rozkładanego oparcia. Wyposażony w wewnętrzny pojemnik, oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania. Oferta dotyczy narożnika trzyosobowego i lewostronnego, którego wymiary wynoszą 258 cm szerokości, 91 cm wysokości oraz 167 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Długość powierzchni spania: | 224.000 |
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Solid 89 szary |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Kształt L |
| Strona: | Lewa |
| Szerokość: | 258 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Głębokość: | 167 cm |
| Głębokość siedziska: | 61 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 135 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
narożnik viton solid 89 szary lewy
Nr kat. 100509189
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










