narożnik rima 1 lincoln d 62 brudny róż lewy
Nr kat. 100630797
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Certyfikaty: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Typ funkcji spania: | DL |
| Długość powierzchni spania: | 197.000 |
| Kolor: | Różowe |
| Dostawca: | Dolmar |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: |
|
| Kolor tapicerki: | Lincoln d 62 brudny róż |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Kształt L |
| Strona: | Lewa |
| Szerokość: | 238 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Głębokość: | 168 cm |
| Głębokość siedziska: | 77 cm |
| Wysokość siedziska: | 39 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 150 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Certyfikaty: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Typ funkcji spania: | DL |
| Długość powierzchni spania: | 197.000 |
| Kolor: | Różowe |
| Dostawca: | Dolmar |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: |
|
| Kolor tapicerki: | Lincoln d 62 brudny róż |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Kształt L |
| Strona: | Lewa |
| Szerokość: | 238 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Głębokość: | 168 cm |
| Głębokość siedziska: | 77 cm |
| Wysokość siedziska: | 39 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 150 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
DOLMAR MEBLE SP Z O. O. DONABORÓW 62 63-604 KĘPNO POLSKA eksport@dolmar.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
narożnik rima 1 lincoln d 62 brudny róż lewy
Nr kat. 100630797
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








