narożnik korfu ii blur 17 niebieski lewy
Nr kat. 100629679
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Certyfikaty: |
|
| Typ funkcji spania: | Delfin |
| Długość powierzchni spania: | 210.000 |
| Kolor: | Niebieskie |
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Regulowane |
| Materiał siedziska: |
|
| Kolor tapicerki: | Blur 17 niebieski |
| Maksymalna ilość osób: | 5 |
| Kształt: | Kształt U |
| Strona: | Lewa |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Szerokość: | 365 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Głębokość: | 225 cm |
| Głębokość siedziska: | 63 cm |
| Wysokość siedziska: | 43 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 124 cm |
| Ilość paczek: | 4 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Min. prześwit do wniesienia: | 86 cm |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Certyfikaty: |
|
| Typ funkcji spania: | Delfin |
| Długość powierzchni spania: | 210.000 |
| Kolor: | Niebieskie |
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Podłokietniki: | Regulowane |
| Materiał siedziska: |
|
| Kolor tapicerki: | Blur 17 niebieski |
| Maksymalna ilość osób: | 5 |
| Kształt: | Kształt U |
| Strona: | Lewa |
| Funkcje dodatkowe: |
|
| Szerokość: | 365 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Głębokość: | 225 cm |
| Głębokość siedziska: | 63 cm |
| Wysokość siedziska: | 43 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 124 cm |
| Ilość paczek: | 4 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Min. prześwit do wniesienia: | 86 cm |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
narożnik korfu ii blur 17 niebieski lewy
Nr kat. 100629679
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










