narożnik gloss riviera 16 ciemny beż prawy
Nr kat. 100509155
opis produktu
Narożnik Gloss Riviera 16 Ciemny Beż Prawy to trzyosobowy model, który został zaprojektowany z myślą o współczesnych trendach, a także funkcjonalności. Prezentowany mebel wypoczynkowy beżowy cechuje ciemny, przytulny i naturalny odcień, który odnajdzie się w różnorodnych aranżacjach salonów oraz kompozycjach kolorystycznych. Narożnik z poduszkami pokrywa trwała tkanina o właściwościach odpornych na ścieranie i odkształcanie. Funkcja spania „DL” pozwala wykorzystać oparcie w celu rozłożenia narożnika Gloss. Funkcjonalny mebel do salonu z pojemnikiem wewnętrznym posiada metalowy stelaż oraz minimalistyczne nogi w czarnym kolorze, które zapewniają konstrukcji optyczną lekkość. Wymiary powyższego wariantu sięgają 258 cm szerokości, 90 cm wysokości oraz 167 cm głębokości. Oferta dotyczy modelu prawostronnego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Typ funkcji spania: | DL |
| Długość powierzchni spania: | 224.000 |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Riviera 16 ciemny beż |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Kształt L |
| Strona: | Prawa |
| Szerokość: | 258 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 167 cm |
| Głębokość siedziska: | 61 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 135 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Narożnik Gloss Riviera 16 Ciemny Beż Prawy to trzyosobowy model, który został zaprojektowany z myślą o współczesnych trendach, a także funkcjonalności. Prezentowany mebel wypoczynkowy beżowy cechuje ciemny, przytulny i naturalny odcień, który odnajdzie się w różnorodnych aranżacjach salonów oraz kompozycjach kolorystycznych. Narożnik z poduszkami pokrywa trwała tkanina o właściwościach odpornych na ścieranie i odkształcanie. Funkcja spania „DL” pozwala wykorzystać oparcie w celu rozłożenia narożnika Gloss. Funkcjonalny mebel do salonu z pojemnikiem wewnętrznym posiada metalowy stelaż oraz minimalistyczne nogi w czarnym kolorze, które zapewniają konstrukcji optyczną lekkość. Wymiary powyższego wariantu sięgają 258 cm szerokości, 90 cm wysokości oraz 167 cm głębokości. Oferta dotyczy modelu prawostronnego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Typ funkcji spania: | DL |
| Długość powierzchni spania: | 224.000 |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Riviera 16 ciemny beż |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Kształt L |
| Strona: | Prawa |
| Szerokość: | 258 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Głębokość: | 167 cm |
| Głębokość siedziska: | 61 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 135 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
narożnik gloss riviera 16 ciemny beż prawy
Nr kat. 100509155
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













