narożnik fiord u-2 (140) poso 100 beżowy lewy
Nr kat. 100509206
opis produktu
Narożnik Fiord U-2 (140) Poso 100 Beżowy Lewy to czteroosobowy mebel do salonu w stylu nowoczesnym, skandynawskim i minimalistycznym. Powyższy narożnik w kształcie litery U zapewnia komfort siedzenia dzięki sprężynom falistym odpornym na odkształcenia i trwałe wgniecenia. Mebel wypoczynkowy beżowy pokrywa sztruksowa tkanina, którą cechuje przyjemna w dotyku struktura. Wygodny i funkcjonalny model wyposażony został w rozkładane oparcie, które zapewnia funkcję spania. Wymiary narożnika Fiord wynoszą 349 cm szerokości, 85 cm wysokości oraz 195 cm głębokości. Powyższa oferta dotyczy modelu lewostronnego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Typ funkcji spania: | DL |
| Długość powierzchni spania: | 312.000 |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Piaski |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Poso 100 beżowy |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna ilość osób: | 4 |
| Kształt: | Kształt U |
| Strona: | Lewa |
| Szerokość: | 349 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 195 cm |
| Głębokość siedziska: | 56 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 135 cm |
| Ilość paczek: | 4 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Narożnik Fiord U-2 (140) Poso 100 Beżowy Lewy to czteroosobowy mebel do salonu w stylu nowoczesnym, skandynawskim i minimalistycznym. Powyższy narożnik w kształcie litery U zapewnia komfort siedzenia dzięki sprężynom falistym odpornym na odkształcenia i trwałe wgniecenia. Mebel wypoczynkowy beżowy pokrywa sztruksowa tkanina, którą cechuje przyjemna w dotyku struktura. Wygodny i funkcjonalny model wyposażony został w rozkładane oparcie, które zapewnia funkcję spania. Wymiary narożnika Fiord wynoszą 349 cm szerokości, 85 cm wysokości oraz 195 cm głębokości. Powyższa oferta dotyczy modelu lewostronnego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Typ funkcji spania: | DL |
| Długość powierzchni spania: | 312.000 |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Piaski |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Poso 100 beżowy |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna ilość osób: | 4 |
| Kształt: | Kształt U |
| Strona: | Lewa |
| Szerokość: | 349 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 195 cm |
| Głębokość siedziska: | 56 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 135 cm |
| Ilość paczek: | 4 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
narożnik fiord u-2 (140) poso 100 beżowy lewy
Nr kat. 100509206
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









