narożnik bouli o raven 22 beżowy prawy
Nr kat. 100561250
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Certyfikaty: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Typ funkcji spania: | DL |
| Długość powierzchni spania: | 210.000 |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Piaski |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Raven 22 beżowy |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Kształt L |
| Strona: | Prawa |
| Szerokość: | 276 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 164 cm |
| Wysokość siedziska: | 42 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 125 cm |
| Ilość paczek: | 3 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Certyfikaty: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Typ funkcji spania: | DL |
| Długość powierzchni spania: | 210.000 |
| Kolor: | Beżowe |
| Dostawca: | Piaski |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Raven 22 beżowy |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Kształt L |
| Strona: | Prawa |
| Szerokość: | 276 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 164 cm |
| Wysokość siedziska: | 42 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 125 cm |
| Ilość paczek: | 3 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
narożnik bouli o raven 22 beżowy prawy
Nr kat. 100561250
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



















