narożnik bosco monolith 84 jasny szary lewy
Nr kat. 100509121
opis produktu
Narożnik Bosco Monolith 84 Jasny Szary Lewy to funkcjonalny mebel do salonu, który zapewni wnętrzu reprezentacyjny charakter, jak również funkcjonalność. Model utrzymany w stylu nowoczesnym pokrywa tkanina odporna na wilgoć i ścieranie. Mebel wypoczynkowy szary charakteryzuje jasny i naturalny odcień. Trzyosobowy model w kształcie litery L występuje w wariancie lewostronnym. Wnętrze siedziska pokrywa trwała pianka poliuretanowa, która odpowiada za sprężystość i miękkość. Stelaż narożnika powstał z drewna. Dzięki smukłym i minimalistycznym nóżkom, mebel wypoczynkowy zyskuje nieco wizualnej lekkości. Powyższy model został wyposażony w pojemnik oraz funkcję spania. Wymiary narożnika Bosco Monolith wynoszą 262 cm szerokości, 98 cm wysokości oraz 172 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Długość powierzchni spania: | 210.000 |
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Drewniany ciemny |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Monolith 84 jasny szary |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Kształt L |
| Strona: | Lewa |
| Szerokość: | 262 cm |
| Wysokość: | 98 cm |
| Głębokość: | 172 cm |
| Głębokość siedziska: | 60 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 128 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Narożnik Bosco Monolith 84 Jasny Szary Lewy to funkcjonalny mebel do salonu, który zapewni wnętrzu reprezentacyjny charakter, jak również funkcjonalność. Model utrzymany w stylu nowoczesnym pokrywa tkanina odporna na wilgoć i ścieranie. Mebel wypoczynkowy szary charakteryzuje jasny i naturalny odcień. Trzyosobowy model w kształcie litery L występuje w wariancie lewostronnym. Wnętrze siedziska pokrywa trwała pianka poliuretanowa, która odpowiada za sprężystość i miękkość. Stelaż narożnika powstał z drewna. Dzięki smukłym i minimalistycznym nóżkom, mebel wypoczynkowy zyskuje nieco wizualnej lekkości. Powyższy model został wyposażony w pojemnik oraz funkcję spania. Wymiary narożnika Bosco Monolith wynoszą 262 cm szerokości, 98 cm wysokości oraz 172 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Długość powierzchni spania: | 210.000 |
| Kolor: | Szare |
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Drewniany ciemny |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Monolith 84 jasny szary |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Kształt L |
| Strona: | Lewa |
| Szerokość: | 262 cm |
| Wysokość: | 98 cm |
| Głębokość: | 172 cm |
| Głębokość siedziska: | 60 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 128 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
narożnik bosco monolith 84 jasny szary lewy
Nr kat. 100509121
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













