narożnik bosco boss 20 grafit lewy
Nr kat. 100509133
opis produktu
Narożnik Bosco Boss 20 Grafit Lewy to model lewostronny o wymiarach wynoszących 262 cm szerokości, 98 cm wysokości oraz 172 cm głębokości. Prezentowany narożnik producenta Piaski został zaprojektowany z myślą o aranżacjach nowoczesnych, aktualnych trendach, wygodzie użytkownika oraz wielofunkcyjności. Trzyosobowy mebel do salonu w kształcie litery L pokrywa przyjemna w dotyku tkanina o właściwościach odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Mebel wypoczynkowy grafitowy stanowi wiodące rozwiązanie we współczesnych salonach. Produkt wypełnia sprężysta i trwała pianka poliuretanowa. Zaś solidną konstrukcję narożnika zapewnia drewniany stelaż. Model z funkcją spania został wzbogacony o pojemnik wewnętrzny.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Długość powierzchni spania: | 210.000 |
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Drewniany ciemny |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Boss 20 |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Kształt L |
| Strona: | Lewa |
| Szerokość: | 262 cm |
| Wysokość: | 98 cm |
| Głębokość: | 172 cm |
| Głębokość siedziska: | 60 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 128 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Narożnik Bosco Boss 20 Grafit Lewy to model lewostronny o wymiarach wynoszących 262 cm szerokości, 98 cm wysokości oraz 172 cm głębokości. Prezentowany narożnik producenta Piaski został zaprojektowany z myślą o aranżacjach nowoczesnych, aktualnych trendach, wygodzie użytkownika oraz wielofunkcyjności. Trzyosobowy mebel do salonu w kształcie litery L pokrywa przyjemna w dotyku tkanina o właściwościach odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Mebel wypoczynkowy grafitowy stanowi wiodące rozwiązanie we współczesnych salonach. Produkt wypełnia sprężysta i trwała pianka poliuretanowa. Zaś solidną konstrukcję narożnika zapewnia drewniany stelaż. Model z funkcją spania został wzbogacony o pojemnik wewnętrzny.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Długość powierzchni spania: | 210.000 |
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Drewniany ciemny |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Boss 20 |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Maksymalna ilość osób: | 3 |
| Kształt: | Kształt L |
| Strona: | Lewa |
| Szerokość: | 262 cm |
| Wysokość: | 98 cm |
| Głębokość: | 172 cm |
| Głębokość siedziska: | 60 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 128 cm |
| Ilość paczek: | 2 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
narożnik bosco boss 20 grafit lewy
Nr kat. 100509133
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











