narożnik blues u-2 vogue 13 granatowy prawy
Nr kat. 100509196
opis produktu
Narożnik Blues U-2 Vogue 13 Granatowy Prawy to efektowny, elegancki i nowoczesny mebel do salonu, którego wymiary wynoszą 353 cm szerokości, 94 cm wysokości oraz 214 cm głębokości. Sześcioosobowy narożnik w kształcie litery U posiada metalową konstrukcję oraz sprężyste wypełnienie pianką poliuretanową. Mebel wypoczynkowy granatowy pokrywa przyjemna w dotyku tkanina, której głęboki odcień oraz delikatny połysk zapewnia ekskluzywny wygląd. Model z regulowanymi zagłówkami oraz funkcją spania wyposażony został w smukłe nóżki, które nadają siedzisku wizualną lekkość. Powyższa oferta dotyczy narożnika prawostronnego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Typ funkcji spania: | Delfin |
| Długość powierzchni spania: | 210.000 |
| Kolor: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Vogue 13 granatowy |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Kształt: | Kształt U |
| Strona: | Prawa |
| Szerokość: | 353 cm |
| Wysokość: | 94 cm |
| Głębokość: | 214 cm |
| Głębokość siedziska: | 55 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 122 cm |
| Ilość paczek: | 4 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Narożnik Blues U-2 Vogue 13 Granatowy Prawy to efektowny, elegancki i nowoczesny mebel do salonu, którego wymiary wynoszą 353 cm szerokości, 94 cm wysokości oraz 214 cm głębokości. Sześcioosobowy narożnik w kształcie litery U posiada metalową konstrukcję oraz sprężyste wypełnienie pianką poliuretanową. Mebel wypoczynkowy granatowy pokrywa przyjemna w dotyku tkanina, której głęboki odcień oraz delikatny połysk zapewnia ekskluzywny wygląd. Model z regulowanymi zagłówkami oraz funkcją spania wyposażony został w smukłe nóżki, które nadają siedzisku wizualną lekkość. Powyższa oferta dotyczy narożnika prawostronnego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Narożnik z funkcją spania |
|---|---|
| Konstrukcja siedziska: |
|
| Typ funkcji spania: | Delfin |
| Długość powierzchni spania: | 210.000 |
| Kolor: |
|
| Dostawca: | Piaski |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Kolor tapicerki: | Vogue 13 granatowy |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Maksymalna ilość osób: | 6 |
| Kształt: | Kształt U |
| Strona: | Prawa |
| Szerokość: | 353 cm |
| Wysokość: | 94 cm |
| Głębokość: | 214 cm |
| Głębokość siedziska: | 55 cm |
| Szerokość powierzchni spania: | 122 cm |
| Ilość paczek: | 4 szt |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Fabryka Mebli Piaski Henryk Kaczorowski Sp. Z o.o. PIASKI 1C 63-645 ŁĘKA OPATOWSKA POLSKA sprzedaz2@piaski.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
narożnik blues u-2 vogue 13 granatowy prawy
Nr kat. 100509196
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


















