mydelniczka stawiana excellent riko czarny mat doex.1613bl
Nr kat. 100384730
opis produktu
Elegancka, wolnostojąca MYDELNICZKA ŁAZIENKOWA EXCELLENT RIKO jest funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienki. To świetne rozwiązanie do strefy umywalkowej, gdzie zapewni porządek oraz wysoki poziom higieny. MYDELNICZKA ŁAZIENKOWA EXCELLENT RIKO ma kwadratowy kształt. Składa się z metalowej czarnej podstawki oraz miseczki z mrożonego szkła. Spód podstawki zabezpieczony jest specjalnymi naklejkami chroniącymi powierzchnię umywalki lub blatu przed zarysowaniami. Wymiary mydelniczki wynoszą - szerokość 6.5 cm oraz głębokość 10 cm. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Szkło |
| Kolekcja: | Riko |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość: | 7.5 cm |
| Szerokość: | 6.5 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Symbol producenta: | DOEX.1613BL |
| Waga brutto: | 0.600 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Elegancka, wolnostojąca MYDELNICZKA ŁAZIENKOWA EXCELLENT RIKO jest funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienki. To świetne rozwiązanie do strefy umywalkowej, gdzie zapewni porządek oraz wysoki poziom higieny. MYDELNICZKA ŁAZIENKOWA EXCELLENT RIKO ma kwadratowy kształt. Składa się z metalowej czarnej podstawki oraz miseczki z mrożonego szkła. Spód podstawki zabezpieczony jest specjalnymi naklejkami chroniącymi powierzchnię umywalki lub blatu przed zarysowaniami. Wymiary mydelniczki wynoszą - szerokość 6.5 cm oraz głębokość 10 cm. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria stawiane |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Szkło |
| Kolekcja: | Riko |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość: | 7.5 cm |
| Szerokość: | 6.5 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Symbol producenta: | DOEX.1613BL |
| Waga brutto: | 0.600 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
mydelniczka stawiana excellent riko czarny mat doex.1613bl
Nr kat. 100384730
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





