miska kompaktowa koło nova pro rimfree bez deski bez zbiornika m33224000
Nr kat. 100248453
opis produktu
MISKA KOMPAKTOWA WC BEZKOŁNIERZOWA KOŁO NOVA PRO PREMIUM to wysokiej jakości produkt. Został utrzymany w białym uniwersalnym kolorze, więc będzie współgrał z elementami w różnych kolorach. Jego wysokość to 40 cm, głębokość to 68 cm, a szerokość to 35 cm. Nie posiada kołnierza. MISKA KOMPAKTOWA WC BEZKOŁNIERZOWA KOŁO NOVA PRO PREMIUM została wykonana z ceramiki. Oznacza to, że jest bardzo wytrzymała - odporna na zadrapania, uderzenia oraz ścieranie. Nie traci koloru pod wpływem promieniowania UV. Dodatkowo jest łatwa w czyszczeniu. MISKA KOMPAKTOWA WC BEZKOŁNIERZOWA KOŁO NOVA PRO PREMIUM jest przystosowana do samodzielnego montażu. Miska nie posiada prezentowanego zbiornika, należy dokupić go osobno. Producent udziela 10 lat gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kompakty |
|---|---|
| Marka: | Koło |
| Deska w komplecie: | Nie |
| Kod producenta: | M33224000 |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Dostawca: | Koło |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Sposób montażu: | Stojący |
| Wysokość: | 40 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 68 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Prostokątny |
| Materiał: | Ceramika |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
MISKA KOMPAKTOWA WC BEZKOŁNIERZOWA KOŁO NOVA PRO PREMIUM to wysokiej jakości produkt. Został utrzymany w białym uniwersalnym kolorze, więc będzie współgrał z elementami w różnych kolorach. Jego wysokość to 40 cm, głębokość to 68 cm, a szerokość to 35 cm. Nie posiada kołnierza. MISKA KOMPAKTOWA WC BEZKOŁNIERZOWA KOŁO NOVA PRO PREMIUM została wykonana z ceramiki. Oznacza to, że jest bardzo wytrzymała - odporna na zadrapania, uderzenia oraz ścieranie. Nie traci koloru pod wpływem promieniowania UV. Dodatkowo jest łatwa w czyszczeniu. MISKA KOMPAKTOWA WC BEZKOŁNIERZOWA KOŁO NOVA PRO PREMIUM jest przystosowana do samodzielnego montażu. Miska nie posiada prezentowanego zbiornika, należy dokupić go osobno. Producent udziela 10 lat gwarancji na produkt.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Kompakty |
|---|---|
| Marka: | Koło |
| Deska w komplecie: | Nie |
| Kod producenta: | M33224000 |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Dostawca: | Koło |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Sposób montażu: | Stojący |
| Wysokość: | 40 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Głębokość: | 68 cm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt deski WC: | Prostokątny |
| Materiał: | Ceramika |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
miska kompaktowa koło nova pro rimfree bez deski bez zbiornika m33224000
Nr kat. 100248453
Zobacz inne z kolekcji







