lustro stojące zen 50x160 czarne
Nr kat. 100619038
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra stojące i lusterka |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 50 cm |
| Szerokość ramy: | 1.5 cm |
| Wysokość ramy: | 1.5 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Styl: | Klasyczny |
| Nowość: | Tak |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lustra stojące i lusterka |
|---|---|
| Dostawca: | ARS LONGA |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 50 cm |
| Szerokość ramy: | 1.5 cm |
| Wysokość ramy: | 1.5 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Styl: | Klasyczny |
| Nowość: | Tak |
ARS LONGA SPÓŁKA Z O.O. PSZCZYNA DOLNA 77 67-400 WSCHOWA POLSKA zamowienia@arslonga.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lustro stojące zen 50x160 czarne
Nr kat. 100619038
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







